•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Reservdelar Handverktyg

Reservdelar till handverktyg, så som käftar i par, dorn, gänghylsa, nosdelar

Vi hjälper dig med service och reparation på ditt verktyg. Om du däremot föredra att byta ut delarna på egen hand så har vi ett brett utbud av reservdelar, så som dorn, nosdelar, munstycken, gänghylsor.

Dokument

Produktblad

Reservdelar Handverktyg.pdf
Artnr Benämning EAN Antal
15383 TT55 Jaws (set of 2pcs) 5015101153833 1
Installationsparametrar
Artnr
15383
Benämning
TT55 Jaws (set of 2pcs)
EAN
5015101153833
Antal
1
Bild på TT55 Jaws (set of 2pcs)
Ladda ner bild
Artikelblad
190812 Käftar EA200/EA300 (par) 7319611908128 1
Installationsparametrar
Artnr
190812
Benämning
Käftar EA200/EA300 (par)
EAN
7319611908128
Antal
1
Bild på Käftar EA200/EA300 (par)
Ladda ner bild
Artikelblad
190312 Munstycke 2,4 EA200/EA300 7319611903123 1
Installationsparametrar
Artnr
190312
Benämning
Munstycke 2,4 EA200/EA300
EAN
7319611903123
Antal
1
Bild på Munstycke 2,4 EA200/EA300
Ladda ner bild
Artikelblad
190412 Munstycke 3,2 EA200/EA300 7319611904120 1
Installationsparametrar
Artnr
190412
Benämning
Munstycke 3,2 EA200/EA300
EAN
7319611904120
Antal
1
Bild på Munstycke 3,2 EA200/EA300
Ladda ner bild
Artikelblad
190512 Munstycke 4,0 EA200/EA300 7319611905127 1
Installationsparametrar
Artnr
190512
Benämning
Munstycke 4,0 EA200/EA300
EAN
7319611905127
Antal
1
Bild på Munstycke 4,0 EA200/EA300
Ladda ner bild
Artikelblad
15371 TT55 Nosepiece (2,4mm) 5015101153710 1
Installationsparametrar
Artnr
15371
Benämning
TT55 Nosepiece (2,4mm)
EAN
5015101153710
Antal
1
Bild på TT55 Nosepiece (2,4mm)
Ladda ner bild
Artikelblad
15372 TT55 Nosepiece (3,2mm) 5015101153727 1
Installationsparametrar
Artnr
15372
Benämning
TT55 Nosepiece (3,2mm)
EAN
5015101153727
Antal
1
Bild på TT55 Nosepiece (3,2mm)
Ladda ner bild
Artikelblad
15373 TT55 Nosepiece (4,0mm) 5015101153734 1
Installationsparametrar
Artnr
15373
Benämning
TT55 Nosepiece (4,0mm)
EAN
5015101153734
Antal
1
Bild på TT55 Nosepiece (4,0mm)
Ladda ner bild
Artikelblad
12185 DPM400-084 Käftar (set of 2pcs ) 5015101121856 1
Installationsparametrar
Artnr
12185
Benämning
DPM400-084 Käftar (set of 2pcs )
EAN
5015101121856
Antal
1
Bild på DPM400-084 Käftar (set of 2pcs )
Ladda ner bild
Artikelblad
12213 DPM400-A08 Munstycke 2,4 5015101122136 1
Installationsparametrar
Artnr
12213
Benämning
DPM400-A08 Munstycke 2,4
EAN
5015101122136
Antal
1
Bild på DPM400-A08 Munstycke 2,4
Ladda ner bild
Artikelblad
12214 DPM400-B08 Munstycke 3,2 5015101122143 1
Installationsparametrar
Artnr
12214
Benämning
DPM400-B08 Munstycke 3,2
EAN
5015101122143
Antal
1
Bild på DPM400-B08 Munstycke 3,2
Ladda ner bild
Artikelblad
12216 DPM400-C08 Munstycke 4,0 5015101122167 1
Installationsparametrar
Artnr
12216
Benämning
DPM400-C08 Munstycke 4,0
EAN
5015101122167
Antal
1
Bild på DPM400-C08 Munstycke 4,0
Ladda ner bild
Artikelblad
12218 DPM400-D08 Munstycke 4,8 5015101122181 1
Installationsparametrar
Artnr
12218
Benämning
DPM400-D08 Munstycke 4,8
EAN
5015101122181
Antal
1
Bild på DPM400-D08 Munstycke 4,8
Ladda ner bild
Artikelblad
222032 Käftar (par) EA28 7319612220328 1
Installationsparametrar
Artnr
222032
Benämning
Käftar (par) EA28
EAN
7319612220328
Antal
1
Bild på Käftar (par) EA28
Ladda ner bild
Artikelblad
222037 EA28 Nosdel Ø3,2mm 7319612220373 1
Installationsparametrar
Artnr
222037
Benämning
EA28 Nosdel Ø3,2mm
EAN
7319612220373
Antal
1
Bild på EA28 Nosdel Ø3,2mm
Ladda ner bild
Artikelblad
222036 EA28 Nosdel Ø4,0mm 7319612220366 1
Installationsparametrar
Artnr
222036
Benämning
EA28 Nosdel Ø4,0mm
EAN
7319612220366
Antal
1
Bild på EA28 Nosdel Ø4,0mm
Ladda ner bild
Artikelblad
12224 FAM400-020 Käftar (set of 2pcs) 5015101122242 1
Installationsparametrar
Artnr
12224
Benämning
FAM400-020 Käftar (set of 2pcs)
EAN
5015101122242
Antal
1
Bild på FAM400-020 Käftar (set of 2pcs)
Ladda ner bild
Artikelblad
12215 DPM400-B10 Munstycke 3,2 5015101122150 1
Installationsparametrar
Artnr
12215
Benämning
DPM400-B10 Munstycke 3,2
EAN
5015101122150
Antal
1
Bild på DPM400-B10 Munstycke 3,2
Ladda ner bild
Artikelblad
12217 DPM400-C10 Munstycke 4,0 5015101122174 1
Installationsparametrar
Artnr
12217
Benämning
DPM400-C10 Munstycke 4,0
EAN
5015101122174
Antal
1
Bild på DPM400-C10 Munstycke 4,0
Ladda ner bild
Artikelblad
12219 DPM400-D10 Munstycke 4,8 5015101122198 1
Installationsparametrar
Artnr
12219
Benämning
DPM400-D10 Munstycke 4,8
EAN
5015101122198
Antal
1
Bild på DPM400-D10 Munstycke 4,8
Ladda ner bild
Artikelblad
12220 DPM400-E10 Munstycke 6,0 5015101122204 1
Installationsparametrar
Artnr
12220
Benämning
DPM400-E10 Munstycke 6,0
EAN
5015101122204
Antal
1
Bild på DPM400-E10 Munstycke 6,0
Ladda ner bild
Artikelblad
12221 DPM400-F10 Munstycke 6,4 5015101122211 1
Installationsparametrar
Artnr
12221
Benämning
DPM400-F10 Munstycke 6,4
EAN
5015101122211
Antal
1
Bild på DPM400-F10 Munstycke 6,4
Ladda ner bild
Artikelblad
190013 Dorn M3 till EA2005 7319611900139 1
Installationsparametrar
Artnr
190013
Benämning
Dorn M3 till EA2005
EAN
7319611900139
Antal
1
Bild på Dorn M3 till EA2005
Ladda ner bild
Artikelblad
190158 Dorn för M4 EA2005 7319611901587 1
Installationsparametrar
Artnr
190158
Benämning
Dorn för M4 EA2005
EAN
7319611901587
Antal
1
Bild på Dorn för M4 EA2005
Ladda ner bild
Artikelblad
190159 Dorn för M5 EA2005 7319611901594 1
Installationsparametrar
Artnr
190159
Benämning
Dorn för M5 EA2005
EAN
7319611901594
Antal
1
Bild på Dorn för M5 EA2005
Ladda ner bild
Artikelblad
190160 Dorn för M6 EA2005 7319611901600 1
Installationsparametrar
Artnr
190160
Benämning
Dorn för M6 EA2005
EAN
7319611901600
Antal
1
Bild på Dorn för M6 EA2005
Ladda ner bild
Artikelblad
190019 Munstycke för M3 EA200 7319611900191 1
Installationsparametrar
Artnr
190019
Benämning
Munstycke för M3 EA200
EAN
7319611900191
Antal
1
Bild på Munstycke för M3 EA200
Ladda ner bild
Artikelblad
190152 Munstycke för M4 EA2005 7319611901525 1
Installationsparametrar
Artnr
190152
Benämning
Munstycke för M4 EA2005
EAN
7319611901525
Antal
1
Bild på Munstycke för M4 EA2005
Ladda ner bild
Artikelblad
190153 Munstycke för M5 EA2005 7319611901532 1
Installationsparametrar
Artnr
190153
Benämning
Munstycke för M5 EA2005
EAN
7319611901532
Antal
1
Bild på Munstycke för M5 EA2005
Ladda ner bild
Artikelblad
190154 Munstycke för M6 EA2005 7319611901549 1
Installationsparametrar
Artnr
190154
Benämning
Munstycke för M6 EA2005
EAN
7319611901549
Antal
1
Bild på Munstycke för M6 EA2005
Ladda ner bild
Artikelblad
210036 71006-03102 Dorn M5 7319612100361 1
Installationsparametrar
Artnr
210036
Benämning
71006-03102 Dorn M5
EAN
7319612100361
Antal
1
Bild på 71006-03102 Dorn M5
Ladda ner bild
Artikelblad
210037 71006-03202 Dorn M6 7319612100378 1
Installationsparametrar
Artnr
210037
Benämning
71006-03202 Dorn M6
EAN
7319612100378
Antal
1
Bild på 71006-03202 Dorn M6
Ladda ner bild
Artikelblad
210038 71006-04202 Dorn M8 7319612100385 1
Installationsparametrar
Artnr
210038
Benämning
71006-04202 Dorn M8
EAN
7319612100385
Antal
1
Bild på 71006-04202 Dorn M8
Ladda ner bild
Artikelblad
210039 71006-04302 Dorn M10 7319612100392 1
Installationsparametrar
Artnr
210039
Benämning
71006-04302 Dorn M10
EAN
7319612100392
Antal
1
Bild på 71006-04302 Dorn M10
Ladda ner bild
Artikelblad
210032 71006-03101 Kit M5 nut 7319612100323 1
Installationsparametrar
Artnr
210032
Benämning
71006-03101 Kit M5 nut
EAN
7319612100323
Antal
1
Bild på 71006-03101 Kit M5 nut
Ladda ner bild
Artikelblad
210033 71006-03201 Kit M6 nut 7319612100330 1
Installationsparametrar
Artnr
210033
Benämning
71006-03201 Kit M6 nut
EAN
7319612100330
Antal
1
Bild på 71006-03201 Kit M6 nut
Ladda ner bild
Artikelblad
210034 71006-04201 Kit M8 nut 7319612100347 1
Installationsparametrar
Artnr
210034
Benämning
71006-04201 Kit M8 nut
EAN
7319612100347
Antal
1
Bild på 71006-04201 Kit M8 nut
Ladda ner bild
Artikelblad
210040 71006-03051 Gänghylsa för M5 bult 7319610005187 1
Installationsparametrar
Artnr
210040
Benämning
71006-03051 Gänghylsa för M5 bult
EAN
7319610005187
Antal
1
Bild på 71006-03051 Gänghylsa för M5 bult
Ladda ner bild
Artikelblad
210041 71006-03052 Gänghylsa för M6 bult 7319610005194 1
Installationsparametrar
Artnr
210041
Benämning
71006-03052 Gänghylsa för M6 bult
EAN
7319610005194
Antal
1
Bild på 71006-03052 Gänghylsa för M6 bult
Ladda ner bild
Artikelblad
210042 71006-03041 Gänghylsa för M8 bult 7319610005200 1
Installationsparametrar
Artnr
210042
Benämning
71006-03041 Gänghylsa för M8 bult
EAN
7319610005200
Antal
1
Bild på 71006-03041 Gänghylsa för M8 bult
Ladda ner bild
Artikelblad
49538 FAM400-284 Dragdorn M3 5015101495384 1
Installationsparametrar
Artnr
49538
Benämning
FAM400-284 Dragdorn M3
EAN
5015101495384
Antal
1
Bild på FAM400-284 Dragdorn M3
Ladda ner bild
Artikelblad
49539 FAM400-285 Dragdorn M4 5015101495391 1
Installationsparametrar
Artnr
49539
Benämning
FAM400-285 Dragdorn M4
EAN
5015101495391
Antal
1
Bild på FAM400-285 Dragdorn M4
Ladda ner bild
Artikelblad
49540 FAM400-286 Dragdorn M5 5015101495407 1
Installationsparametrar
Artnr
49540
Benämning
FAM400-286 Dragdorn M5
EAN
5015101495407
Antal
1
Bild på FAM400-286 Dragdorn M5
Ladda ner bild
Artikelblad
49541 FAM400-287 Dragdorn M6 5015101495414 1
Installationsparametrar
Artnr
49541
Benämning
FAM400-287 Dragdorn M6
EAN
5015101495414
Antal
1
Bild på FAM400-287 Dragdorn M6
Ladda ner bild
Artikelblad
49542 FAM400-288 Munstycke M3 5015101495421 1
Installationsparametrar
Artnr
49542
Benämning
FAM400-288 Munstycke M3
EAN
5015101495421
Antal
1
Bild på FAM400-288 Munstycke M3
Ladda ner bild
Artikelblad
49543 FAM400-289 Munstycke M4 5015101495438 1
Installationsparametrar
Artnr
49543
Benämning
FAM400-289 Munstycke M4
EAN
5015101495438
Antal
1
Bild på FAM400-289 Munstycke M4
Ladda ner bild
Artikelblad
49544 FAM400-290 Munstycke M5 5015101495445 1
Installationsparametrar
Artnr
49544
Benämning
FAM400-290 Munstycke M5
EAN
5015101495445
Antal
1
Bild på FAM400-290 Munstycke M5
Ladda ner bild
Artikelblad
49545 FAM400-291 Munstycke M6 5015101495452 1
Installationsparametrar
Artnr
49545
Benämning
FAM400-291 Munstycke M6
EAN
5015101495452
Antal
1
Bild på FAM400-291 Munstycke M6
Ladda ner bild
Artikelblad
49546 FAM400-225 Dragdorn M4 PNT210 5015101495469 1
Installationsparametrar
Artnr
49546
Benämning
FAM400-225 Dragdorn M4 PNT210
EAN
5015101495469
Antal
1
Bild på FAM400-225 Dragdorn M4 PNT210
Ladda ner bild
Artikelblad
49547 FAM400-224 Dragdorn M5 PNT210 5015101495476 1
Installationsparametrar
Artnr
49547
Benämning
FAM400-224 Dragdorn M5 PNT210
EAN
5015101495476
Antal
1
Bild på FAM400-224 Dragdorn M5 PNT210
Ladda ner bild
Artikelblad
49548 FAM400-213 Dragdorn M6 PNT210 5015101495483 1
Installationsparametrar
Artnr
49548
Benämning
FAM400-213 Dragdorn M6 PNT210
EAN
5015101495483
Antal
1
Bild på FAM400-213 Dragdorn M6 PNT210
Ladda ner bild
Artikelblad
49549 FAM400-214 Dragdorn M8 PNT210 5015101495490 1
Installationsparametrar
Artnr
49549
Benämning
FAM400-214 Dragdorn M8 PNT210
EAN
5015101495490
Antal
1
Bild på FAM400-214 Dragdorn M8 PNT210
Ladda ner bild
Artikelblad
49550 FAM400-215 Dragdorn M10 PNT210 5015101495506 1
Installationsparametrar
Artnr
49550
Benämning
FAM400-215 Dragdorn M10 PNT210
EAN
5015101495506
Antal
1
Bild på FAM400-215 Dragdorn M10 PNT210
Ladda ner bild
Artikelblad
49551 FAM400-216 Dragdorn M12 PNT210 5015101495513 1
Installationsparametrar
Artnr
49551
Benämning
FAM400-216 Dragdorn M12 PNT210
EAN
5015101495513
Antal
1
Bild på FAM400-216 Dragdorn M12 PNT210
Ladda ner bild
Artikelblad
49552 FAM400-228 Nos M4 5015101495520 1
Installationsparametrar
Artnr
49552
Benämning
FAM400-228 Nos M4
EAN
5015101495520
Antal
1
Bild på FAM400-228 Nos M4
Ladda ner bild
Artikelblad
49553 FAM400-171 Nos M5 5015101495537 1
Installationsparametrar
Artnr
49553
Benämning
FAM400-171 Nos M5
EAN
5015101495537
Antal
1
Bild på FAM400-171 Nos M5
Ladda ner bild
Artikelblad
49554 FAM400-173 Nos M6 5015101495544 1
Installationsparametrar
Artnr
49554
Benämning
FAM400-173 Nos M6
EAN
5015101495544
Antal
1
Bild på FAM400-173 Nos M6
Ladda ner bild
Artikelblad
49555 FAM400-176 Nos M8 5015101495551 1
Installationsparametrar
Artnr
49555
Benämning
FAM400-176 Nos M8
EAN
5015101495551
Antal
1
Bild på FAM400-176 Nos M8
Ladda ner bild
Artikelblad
49556 FAM400-178 Nos M10 5015101495568 1
Installationsparametrar
Artnr
49556
Benämning
FAM400-178 Nos M10
EAN
5015101495568
Antal
1
Bild på FAM400-178 Nos M10
Ladda ner bild
Artikelblad
49557 FAM400-208 Nos M12 5015101495575 1
Installationsparametrar
Artnr
49557
Benämning
FAM400-208 Nos M12
EAN
5015101495575
Antal
1
Bild på FAM400-208 Nos M12
Ladda ner bild
Artikelblad
49558 FAM400-317 Dragdorn M4 5015101495582 1
Installationsparametrar
Artnr
49558
Benämning
FAM400-317 Dragdorn M4
EAN
5015101495582
Antal
1
Bild på FAM400-317 Dragdorn M4
Ladda ner bild
Artikelblad
49559 FAM400-132 Dragdorn M5 5015101495599 1
Installationsparametrar
Artnr
49559
Benämning
FAM400-132 Dragdorn M5
EAN
5015101495599
Antal
1
Bild på FAM400-132 Dragdorn M5
Ladda ner bild
Artikelblad
49560 FAM400-149 Dragdorn M6 5015101495605 1
Installationsparametrar
Artnr
49560
Benämning
FAM400-149 Dragdorn M6
EAN
5015101495605
Antal
1
Bild på FAM400-149 Dragdorn M6
Ladda ner bild
Artikelblad
49561 FAM400-152 Dragdorn M8 5015101495612 1
Installationsparametrar
Artnr
49561
Benämning
FAM400-152 Dragdorn M8
EAN
5015101495612
Antal
1
Bild på FAM400-152 Dragdorn M8
Ladda ner bild
Artikelblad
49562 FAM400-163 Dragdorn M10 5015101495629 1
Installationsparametrar
Artnr
49562
Benämning
FAM400-163 Dragdorn M10
EAN
5015101495629
Antal
1
Bild på FAM400-163 Dragdorn M10
Ladda ner bild
Artikelblad
49563 FAM400-470 Dragdorn M12 5015101495636 1
Installationsparametrar
Artnr
49563
Benämning
FAM400-470 Dragdorn M12
EAN
5015101495636
Antal
1
Bild på FAM400-470 Dragdorn M12
Ladda ner bild
Artikelblad
49564 DPM400-336 Dragdorn M5 5015101495643 1
Installationsparametrar
Artnr
49564
Benämning
DPM400-336 Dragdorn M5
EAN
5015101495643
Antal
1
Bild på DPM400-336 Dragdorn M5
Ladda ner bild
Artikelblad
49565 DPM400-337 Dragdorn M6 5015101495650 1
Installationsparametrar
Artnr
49565
Benämning
DPM400-337 Dragdorn M6
EAN
5015101495650
Antal
1
Bild på DPM400-337 Dragdorn M6
Ladda ner bild
Artikelblad
49566 DPM400-338 Dragdorn M8 5015101495667 1
Installationsparametrar
Artnr
49566
Benämning
DPM400-338 Dragdorn M8
EAN
5015101495667
Antal
1
Bild på DPM400-338 Dragdorn M8
Ladda ner bild
Artikelblad
49567 DPM400-339 Dragdorn M10 5015101495674 1
Installationsparametrar
Artnr
49567
Benämning
DPM400-339 Dragdorn M10
EAN
5015101495674
Antal
1
Bild på DPM400-339 Dragdorn M10
Ladda ner bild
Artikelblad
49568 DPM400-340 Dragdorn M12 5015101495681 1
Installationsparametrar
Artnr
49568
Benämning
DPM400-340 Dragdorn M12
EAN
5015101495681
Antal
1
Bild på DPM400-340 Dragdorn M12
Ladda ner bild
Artikelblad